El. MME: Efektowne zwycięstwo Polaków. Biało-czerwoni rozgromili Estonię

04.09.2020 19:50
Polska - Estonia U-21

Reprezentacja Polski U-21 pokonała Estonię w meczu eliminacji do młodzieżowych mistrzostw Europy 6:0. Dwie bramki zdobył Mateusz Bogusz.

Polacy bardzo szybko wyszli na prowadzenie. Już w 4. minucie po świetnym strzale Mateusz Bogusz otworzył wynik spotkania. Po tym golu biało-czerwoni rzucili się na rywali, chcąc iść za ciosem. Po dziesięciu minutach podopieczni Czesława Michniewicza wyprowadzili skuteczny atak, a do siatki rywali trafił Patryk Klimala, który popisał się efektownym uderzeniem technicznym.

W 34. minucie Kamiński doskonałym strzałem na dalszy słupek zdobył trzecią bramkę.

Po zmianie stron biało-czerwoni już po 60 sekundach cieszyli się z czwartego trafienia. Piłka odbiła się od rywala i znalazła się pod nogami Roberta Gumnego, który bez żadnych problemów umieścił ją w siatce.

W 58. minucie Bogusz dołożył drugiego gola po mocnym uderzeniom, nie dając Nomowi żadnych szans na obronę.

Pod koniec meczu w 81. minucie rywali pogrążył Paweł Tomczyk, który strzałem z ostrego kąta podwyższył prowadzenie na 6:0.