Zamknij

Tak rodzina Boruców spędzi tegoroczne święta. Żona Artura ujawniła plany

07.12.2021 17:24

Artur i Sara Boruc tegoroczne święta Bożego Narodzenia zamierzają spędzić w innym regionie Polski. Żona bramkarza Legii Warszawa opowiedziała o planach, zaznaczając kwestię prezentów.

Artur i Sara Boruc
fot. mannei_is_her_name/instagram screen

Sara Boruc jest jedną z najpopularniejszych polskich WAG-s. Mimo to nie zamierza spoczywać na laurach, wręcz przeciwnie. Żona bramkarza Legii Warszawa próbuje swoich sił w świecie mody i spełnia się jako projektantka, dzieląc się różnymi kreacjami w mediach społecznościowych.

Na Instagramie śledzi ją ponad 470 tysięcy użytkowników, więc nic dziwnego, że Sara Boruc stara się być aktywna w sieci, dzieląc się wydarzeniami w swoim życiu. Powoli zbliża się świąteczny czas. Lewandowscy już ubrali choinkę, Majdanowie przystroili dom, a żona bramkarza w wywiadzie dla portalu "Jastrząb Post" opowiedziała o planach na Boże Narodzenie.

Boruc wyprowadza się z Polski. Ukochana bramkarza zdradziła szczegóły

Sara Boruc ujawniła plany na Boże Narodzenie

- Spędzimy je jak zwykle rodzinnie, w bardzo dużym gronie, sięgając parę pokoleń wstecz, czyli od dziadków poprzez moich rodziców, ciocie, wujków, siostry z dziećmi, mężami, narzeczonymi itd. także bardzo duży skład. Wynajmujemy jakiś domek w górach i tam spędzimy sobie święta - tłumaczyła.

Sara Boruc mogła zaskoczyć fanów swoją wypowiedzią na temat prezentów. Okazuje się, że świąteczne podarki są ostatnią rzeczą na jej liście.

- Prezenty to jest w ogóle teraz ostatnia rzecz na mojej liście. Jestem w trakcie kończenia kolekcji. Musimy ją wydać w styczniu także, jeśli chodzi o pracę, to bardzo gorący czas.

loader

RadioZET.pl