Yaw Yeboah z golem sezonu? Fenomenalna bramka piłkarza Wisły Kraków [WIDEO]

21.08.2021 22:20

Yaw Yeboah popisał się znakomitą bramką w meczu 5. kolejki PKO Ekstraklasy. Piłkarz Wisły Kraków po fenomenalnej akcji indywidualnej podwyższył prowadzenie na 2:0.

Yaw Yeboah

Wisła Kraków pokonała Górnik Łęczna 3:1 w 5. kolejce PKO Ekstraklasy. Już w 20. minucie wynik meczu otworzył Michal Skvarka, wyprowadzając Białą Gwiazdę na prowadzenie.

Jednak ozdobą spotkania była druga bramka, którą kibice obejrzeli chwilę po rozpoczęciu drugiej połowy. W 48. minucie pojedynku Yaw Yeboah rozpoczął indywidualną akcję, tańcząc przed i w polu karnym rywali. Ghańczyk przez kilkanaście sekund zwodził defensywę Górnika, zbliżając się do bramki i pakując futbolówkę do siatki.

Yaw Yeboah z fantastycznym trafieniem w meczu z Górnikiem Łęczna [WIDEO]

Wielu miłośników piłki nożnej okrzyknęło trafienie golem sezonu. Chociaż do końca rozgrywek droga daleka, bramka z pewnością może znaleźć się wśród nominowanych do tego tytułu.