Awantura po meczu Wisły Kraków. Piłkarz Białej Gwiazdy zaatakował rywala

25.04.2022 21:43

Po końcowym gwizdku meczu Wisły Kraków z Wisłą Płock jeden z zawodników gospodarzy rzucił się na rywala i, podchodząc od tyłu, uderzył go w głowę. To może oznaczać, że Biała Gwiazda, która i tak ma ogromne kłopoty, dodatkowo będzie musiała radzić sobie bez podstawowego zawodnika.

Mecz Wisły Kraków z Wisłą Płock trwał przez ponad 100 minut i przez cały ten czas był niezwykle emocjonujący. Dość powiedzieć, że po 12 minutach goście prowadzili 0:2 (po golach Tomasika i Sekulskiego), a na koniec pierwszej połowy było już 1:3. Do 100 minuty meczu Wisła Kraków remisowała z Wisłą Płock 3:3. Wtedy, po strzale na bramkę Pawła Kieszka, Elvis Manu dotknął piłkę ręką w polu karnym. Jedenastkę wykorzystał Mateusz Szwoch, a tuż po golu sędzia Damian Sylwestrzak zakończył spotkanie.

Podsumowanie meczu: Rzut karny w ostatniej minucie odbiera punkty Wiśle. Koszmar Białej Gwiazdy

Po meczu doszło do przepychanki podczas której jeden z zawodników Wisły – najprawdopodobniej był to Luis Fernandez – zaatakował rywala, uderzając go od tyłu.

Wisła Kraków w następnym spotkaniu zmierzy się z Cracovią. Biała Gwiazda jest obecnie w strefie spadkowej, a do Zagłębia Lubin, które bezpośrednio sąsiaduje z nią w tabeli, traci 2 punkty.