Zamknij

Wisła Kraków - Napoli: Transmisja TV i online. Gdzie oglądać mecz na żywo?

04.08.2021 17:30
Wisła Kraków - Napoli: Transmisja TV i online. Gdzie oglądać mecz na żywo?
fot. Artur BARBAROWSKI/East News

Wisła Kraków - Napoli: transmisja TV i online. Gdzie obejrzeć mecz towarzyski Białej Gwiazdy? Z okazji jubileuszu 115-lecia piłkarze Wisły Kraków rozegrają towarzyski mecz z SSC Napoli. Na jakim kanale oglądać spotkanie Wisła - Napoli w telewizji i w internecie? Zapoznaj się z podstawowymi informacjami.

Wisła Kraków według pierwotnych planów miała gościć Borussię Dortmund, klub, w którym przez wiele sezonów występował obecny współwłaściciel "Białej Gwiazdy" Jakub Błaszyczkowski.

Ze względu na obowiązki Borussii wynikające z uczestnictwa w rozgrywkach ligowych oraz w Pucharze Niemiec spotkanie to nie mogłoby się odbyć w zaplanowanym terminie, ale dopiero we wrześniu. Władze Wisły wybrały więc innego rywala z obawy, że jesienią może pogorszyć się sytuacja epidemiczna i mogą pojawić się ograniczenia związane z obecnością kibiców na trybunach.

Wisła Kraków - Napoli: Transmisja TV i online. Gdzie obejrzeć mecz?

Napoli ma przyjechać do Krakowa w najmocniejszym składzie z reprezentantem Polski Piotrem Zielińskim i innymi gwiazdami. Włoski klub nie rozpoczął jeszcze sezonu - grał jedynie przygotowawcze mecze towarzyskie: z Pro Vercelli (wygrana 0:1) i Bayernem Monachium (wygrana 0:3). 

Wisła Kraków - Napoli na żywo odbędzie się w środę 4 sierpnia o godzinie 18:00 na Stadionie Miejskim im. Henryka Reymana. Transmisja spotkania rozpocznie się o godz. 17:30 w Polsacie Sport i Super Polsacie.

RadioZET.pl