Zamknij

William Remy ukarany przez Legię. Klub wyciągnął konsekwencje

28.10.2020 20:16
William Remy
fot. Jan Bielecki/East News

William Remy został ukarany przez Legię Warszawa za złamanie klubowego regulaminu i zasady związanych z pandemią. 29-latek został przyłapany na imprezowaniu. Wobec tego mistrzowie Polski odsunęli zawodnika od zespołu.

William Remy wziął udział w imprezie podczas pandemii koronawirusa. W internecie pojawiły się zdjęcia dobrze bawiącego się Remy'ego. Z powodu wzrostu liczby zakażeń koronawirusem piłkarzom zaleca się izolację.

Nie wiadomo, kiedy zdjęcia zostały wykonane. Jeszcze we wtorek Remy trenował z zespołem, ale jak informuje portal legia.net, na środowe zajęcia nie został już wpuszczony.

Piłkarz Legii imprezuje w trakcie pandemii COVID-19. Wyciekło ZDJĘCIE

William Remy odsunięty od drużyny Legii

- W związku z potwierdzeniem złamania przez zawodnika zasad obowiązujących w Klubie i ogólnych przepisów związanych z sytuacją pandemiczną, William Remy został niezwłocznie odizolowany od drużyny i przebywa na kwarantannie. Klub wyciągnie wobec niego zdecydowane konsekwencje - napisała Izabela Kruk, rzeczniczka klubu na Twitterze.

W Legii było już kilka przypadków zakażenia koronawirusa. O ostatnim poinformowano w piątek, ale nie podano nazwiska piłkarza.

RadioZET.pl/PAP