Tomas Pekhart okradziony. Gwiazda Legii straciła sporo drogocennych rzeczy

14.10.2021 18:28
Tomas Pekhart

Tomas Pekhart został okradziony po meczu Legii z Lechią Gdańsk. Piłkarz mistrzów Polski pozostał w Trójmieście, gdzie padł ofiarą złodziei - poinformował portal "Interia".

Tomas Pekhart zagrał w ostatnim wyjazdowym meczu Legii z Lechią. Niestety, Czech nie pomógł Wojskowym w tym starciu, w którym mistrzowie Polski polegli 1:3. Honorowe trafienie dla stołecznej ekipy zdobył właśnie 32-latek, wykorzystując rzut karny w ostatnich minutach.

Po końcowym gwizdku Pekhart nie wrócił do Warszawy. Zawodnik skorzystał z kilku dni wolnych z powodu przerwy na mecze el. MŚ 2022 i został w Gdańsku. Jak dowiedział się serwis Interia, gracz Legii padł ofiarą złodziei.

Przestępcy wykorzystali nieobecność zawodnika i włamali się do jego wynajmowanego apartamentu. Z mieszkania zniknęły m.in. zegarki, gotówka czy biżuteria i markowe torby.

Tomas Pekhart okradziony. Złodzieje włamali się do apartamentu piłkarza

- Jestem w wielkim szoku, moja rodzina także. Nie czujemy się bezpiecznie... Sprawa została zgłoszona policjantom i czekamy teraz na dalszy rozwój wydarzeń - powiedział w rozmowie z portalem czeski napastnik.

Tomas Pekhart przeszedł do Legii Warszawa zimą 2020 roku. W sezonie 2020/21 został królem strzelców PKO Ekstraklasy z dorobkiem 22 goli na koncie. W tym sezonie 32-latek zagrał łącznie w 17 meczach, w których strzelił trzy bramki.