Zamknij

Lech Poznań z kolejnym hitowym transferem? Na celowniku chorwacki talent

01.07.2022 21:54
Nikola Soldo
fot. Instagram screen/nikolasoldo01

Jak podał portal "meczyki.pl", Lech Poznań stara się sprowadzić w swoje szeregi reprezentanta chorwackiej młodzieżówki. Obrońca miałby być czwartym wzmocnieniem w tym okienku transferowym.

Lech Poznań sprawnie operuje na rynku transferowym. Na Bułgarską trafili już bramkarz Artur Rudko, młodzieżowy reprezentant Portugalii Alfonso Sousa, a także gruziński talent Giorgi Citaiszwili. Wzmocnienia mają pomóc poznaniakom w rywalizacji na dwóch frontach: w Ekstraklasie oraz w eliminacji Ligi Mistrzów.

Jak się okazuje "Kolejorz" stara się zakontraktować kolejnego zawodnika. Jak poinformował portal "meczyki.pl" na radarze klubu znalazł się reprezentanta chorwackiej młodzieżówki, środkowego obrońcy, Nikola Soldo.

Lech Poznań walczy o środkowego obrońcę

21-latek występuje aktualnie w lidze chorwackiej w zespole NK Lokomotiva. Jego wartość rynkową szacuje się na około dwa miliony euro. Z tego też faktu ten transfer może nie należeć do najłatwiejszych.

Warto dodać, że Nikola Soldo jest synem jednego z najlepszych chorwackich obrońców w historii. Zvonimir Soldo zajął bowiem trzeciej miejsce z kadrą na mistrzostwach świata we Francji w 1998 roku.

RadioZET.pl/meczyki.pl