Sławomir Peszko zakleił sobie usta taśmą na meczu. Kuriozalny powód [FOTO]

04.08.2019 20:02
Sławomir Peszko

Sławomir Peszko w trakcie niedzielnego meczu PKO Ekstraklasy zaskoczył kibiców. Po zejściu z boiska w drugiej połowie, były reprezentant Polski…zakleił sobie usta taśmą.

Sławomir Peszko wystąpił w meczu 3. kolejki PKO Ekstraklasy. Jego Lechia Gdańsk podejmowała na wyjeździe Wisłę Płock. Ostatecznie górą byli gdańszczanie, którzy wygrali 2:1. Bramki dla ekipy Piotra Stokowca zdobyli: Artur Sobiech i Rafał Wolski.

Z kolei gospodarze zdobyli kontaktowego gola w 84. minucie. Wówczas Dominik Furman uderzał z rzutu wolnego. Po drodze, futbolówkę musnął jeszcze Michał Nalepa i to jemu przypisano bramkę samobójczą. Chwilę wcześniej sędzia ukarał Flavio Paixao czerwoną kartką. Najprawdopodobniej przyczyną było to, że piłkarz siedzący na ławce rezerwowych skierował w stronę arbitra wulgarne słowa.

Peszko nie zgadzał się z decyzją sędziego, dlatego postanowił zaprotestować w nietypowy sposób. Były reprezentant Polski, który w drugiej połowie został zmieniony przez Wolskiego…zakleił sobie usta taśmą, co natychmiast wychwycili internauci.