Zamknij

Rewolucja w Legii Warszawa. Mioduski nie wytrzymał

20.12.2021 09:03

Legia Warszawa przechodzi jeden z największych kryzysów w swojej historii. Zimą ma dojść do poważnych zmian przy Łazienkowskiej. Jak podaje TVP Sport z pracą, pożegnają się na pewno dwie osoby.

Tomas Pekhart, Artur Boruc
fot. ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER/EAST NEWS

Po ponownym debiucie Aleksandara Vukovicia i zwycięstwie 4:0 nad Zagłębiem Lubin, kibiców Legii Warszawy mógł napawać optymizm. Niestety porażka z Radomiakiem Radom 0:3 szybko sprowadziły klub ze stolicy na ziemię.

Dla "Wojskowych" była to 13. porażka w obecnym sezonie, przez co okupują przedostatnią lokatę w tabeli PKO Ekstraklasy. Logiczna wydaje się zatem rewolucja kadrowa, która ma odbyć się podczas zimowego okienka transferowego.

Rewolucja kadrowa w Legii już zimą

Według portalu TVP Sport pracę w klubie mają stracić dwaj pracownicy pionu sportowego Legii. Są to szef skautingu Tomasz Kiełbowicz oraz dyrektor stołecznej akademii Richard Grootscholten.

Zmiany w pierwszym zespole szykuje również Vukovic. Z drużyną mają pożegnać się m.in. Andre Martins czy Tomas Pekhart. Możliwe, że zostanie sprzedany również Rafa Lopes. Dalej pod znakiem zapytania stoi przyszłość Mahira Emreliego, którego pseudokibice Legii pobili w autokarze.

RadioZET.pl/TVP Sport