Zamknij

Pogoń - Lechia: Transmisja TV i online. Gdzie obejrzeć mecz Ekstraklasy?

25.11.2021 15:41
Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk Transmisja TV i stream online Gdzie oglądać mecz na żywo
fot. Marek Szandurski/East News

Mecz Pogoni z Lechią może zadecydować o tym, która z drużyn pozostanie w pierwszej trójce ligi, a która straci tam miejsce. Drużyny trenera Runjaicia i Kaczmarka zajmują bowiem 2. i 3. miejsce w tabeli, a dzieli je tylko punkt. Sprawdźcie, gdzie znaleźć transmisję ze spotkania Lechia - Pogoń. 

Mecz Pogoń - Lechia to obok derbów Poznania jedno z najciekawiej zapowiadających się meczów najbliższej kolejki Ekstraklasy. Drużyna trenera Runjaicia i Kaczmarka zajmują odpowiednio 2. i 3. miejsce w tabeli, a dzieli je zaledwie punkt. Wynik spotkania może więc zadecydować o układzie sił po zakończeniu 16. tury spotkań. 

 Pogoń - Lechia: DATA, GODZINA. Kiedy mecz?

W tym sezonie Pogoń na własnym stadionie jest bardzo skuteczna. W siedmiu meczach zanotowała sześć zwycięstw i jeden remis przy bardzo dobrym bilansie bramek: 18-5. 

Lechii w ostatnich kolejkach zdarzyły się potknięcia – porażka z Lechem,  remis z Górnikiem Zabrze, Stalą Mielec, czy Wisłą Kraków, ale też wygrane z silnymi przeciwnikami. Gdańszczanie pokonali m.in. Jagiellonię i Legię. 

Mecz Pogoń - Lechia odbędzie się w sobotę 27 listopada o godz. 17:30. 

 Pogoń - Lechia: TRANSMISJA. Gdzie obejrzeć derby Poznania?

Mecz Pogoń - Lechia będzie transmitowany na CANAL+ SPORT HD. Początek emisji o 17:25. 

RadioZET.pl/PAB