Zamknij

Podolski kąśliwie odpowiedział kibicom Legii. Ironiczny wpis obiegł sieć

22.11.2021 11:32
Lukas Podolski
fot. Tomasz Kudala/REPORTER/East News

Lukas Podolski strzelił premierowego gola na boiskach PKO Ekstraklasy dla Górnika Zabrze, a jego drużyna pokonała Legię 3:2. Po spotkaniu napastnik odgryzł się kibicom mistrzów Polski, odpowiadając na ich transparent.

Lukas Podolski w niedzielnym spotkaniu PKO Ekstraklasy razem z Górnikiem Zabrze podejmował Legię Warszawa. Odkąd 36-latek dołączył do polskiego zespołu, kibice zastanawiali się, kiedy zanotuje pierwsze trafienie dla zabrzan. W końcu fani doczekali się tego w starciu przeciwko mistrzom Polski.

Podolski strzelił swojego pierwszego gola w 39. minucie, pokonując Cezarego Misztę z najbliższej odległości. Ostatecznie Górnik pokonał Legię 3:2. Jednak po końcowym gwizdku piłkarz utrzymał ofensywną postawę, odpowiadając ironicznym wpisem kibicom Legii.

Podolski z ironicznym wpisem odpowiedział kibicom Legii

- Miło, że byliście w Zabrzu - napisał na Twitterze Podolski, dodając emotikonę buziaka.

Napastnik Górnika odniósł się do transparentu, który pojawił się w czasie październikowego meczu Wojskowych ze Stalą Mielec. - Chociaż w Zabrzu śmierdzi i bieda, za Legią na wyjazd jechać trzeba - brzmiał napis.

Górnik Zabrze na tę chwilę zajmuje jedenaste miejsce w tabeli PKO Ekstraklasy. Legia jest przedostatnia i ma tyle samo punktów, co zamykający Górnik Łęczna.

RadioZET.pl