Zamknij

Podolski ostro podsumował Stanowskiego. "Ty się lepiej Najmanem zajmij"

21.02.2022 21:20
Lukas Podolski
fot. Tomasz Kudala/REPORTER/East News

Lukas Podolski po meczu Górnika Zabrze z Rakowem Częstochowa nie wytrzymał. Gwiazdor "Górników" w mediach społecznościowych w ostrych słowach odpowiedział Krzysztofowi Stanowskiemu.

Górnika Zabrze podejmował u siebie Raków Częstochowa w ostatniej kolejce PKO Ekstraklasy. Niestety dla gospodarzy decyzje sędziowskie okazały się dla nich mocno pechowe. Najpierw po obejrzeniu powtórki za pomocą VAR-u arbiter przyznał rzut karny dla gości, a potem po ponownej interwencji nie uznał bramki Bartosza Nowaka.

Po zakończonym spotkaniu grzmiał trener Jan Urban, który narzekał na pracę Szymona Marciniaka - odpowiedzialnego za VAR. - Mecz przegrany przez sędziego VAR, który jest nieomylny, najlepszy. Uważam, że tak nie jest. No, ale zostawmy mu to dla niego - skwitował na pomeczowej konferencji szkoleniowiec.

Podolski ostro odpowiada Stanowskiemu

Wściekły nie był tylko sam Urban, ale również kibice. Na Twitterze wywiązała się dyskusja pomiędzy jednym z użytkowników, a Krzysztofem Stanowskim. "Gol dla Górnika powinien zostać uznany, bo spalony był niewielki" - szydził dziennikarz Kanału Sportowego. "Potrafisz w obiektywizm?" - odpowiedział jeden z internautów. "Nie no, nie potrafię, bo Górnik jest mi obojętny. Tylko pan Adi potrafi, bo jest kibicem Górnika" - skwitował.

Przepychanka słowna nie uszła uwadze Lukasa Podolskiego, który bez ogródek odpowiedział. "Obiektywizm? Gdzie jest moment, w którym piłka wychodzi na aut przed podyktowanym rzutem karnym i dlaczego nie był analizowany? Gdzie jest klatka z momentem podania przy spalonym i nagranie z wozu? Ty się lepiej Najmanem zajmij, bo to jest partner do dyskusji na Twoim poziomie…" - podsumował.

RadioZET.pl/Twitter/Krzysztof Stanowski/Lucas Podolski