Zamknij

Prezes Wisły Kraków wyrzucony z lokalu. Wszystko przez koszulkę

15.12.2019 19:23
Piotr Obidziński
fot. ANNA KACZMARZ / DZIENNIK POLSKI / POLSKA PRESS/Polska Press/East

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Wisła Kraków w piątkowym meczu 19. kolejki PKO Ekstraklasy pokonała Pogoń Szczecin 1:0, przerywając tym samym pasmo porażek w lidze. Dzień później w nocy z soboty na niedzielę, Piotra Obidzińskiego spotkała nietypowa sytuacja. Prezes krakowskiego klubu został wyrzucony z jednego z lokali. Głównym powodem zdarzenia była…koszulka retro Białej Gwiazdy, jaką miał na sobie. Całe wydarzenie opisał na Twitterze.

- No to pierwsze wyrzucenie przez ochronę (stricte przez szefa ochrony wbrew managerowi) za koszulkę retro za mną. Duży żal. Bo niby główny lokal w mieście. Chore miasto – napisał.

W niedzielę rano, prezes Wisły Kraków udał się na trening, także w koszulce zespołu.

- Zdrowe relacje, czyli możliwość używania swoich barw w miejscach publicznych jest korzystne dla wszystkich klubów. A powietrze w Krakowie coraz zdrowsze – podał na Twitterze.

Na koniec, Obidziński zamieścił jeszcze jeden post, w którym przeprosił i wyjaśnił, co miał na myśli w poprzedniej wiadomości.

- Dla jasności: pisząc "chore" miałem na myśli tylko i wyłącznie chorobliwą i bezsensowną nienawiść do barw innych klubów. Urażonych przepraszam.

RadioZET.pl