Zamknij

Piast Gliwice - Legia: Transmisja TV i online. Gdzie obejrzeć mecz?

24.10.2021 19:45
Piast Gliwice - Legia: Transmisja TV online. Gdzie obejrzeć na żywo?
fot. ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER

Piast Gliwice - Legia: transmisja TV online. Gdzie obejrzeć  Piast Gliwice - Legia? Na jakim kanale oglądać mecz Piast Gliwice - Legia? Kto jest faworytem tego pojedynku? Jakim wynikiem może zakończyć się mecz Piast Gliwice - Legia? Sprawdź najważniejsze informacje.

  1. Piast Gliwice - Legia Warszawa: Ostatnie WYNIKI
  2. Piast Gliwice - Legia Warszawa: Transmisja TV. Gdzie obejrzeć na żywo?

Piast Gliwice -  Legia to dla gości spotkanie bardzo dużej wagi. Mistrzowie Polski po 11 kolejkach znajdowali się na 15 miejscu, czyli tylko o jedną pozycję nad strefą spadkową. Podopieczni Czesława Michniewicza przegrali 6 z 9 spotkań, a pozostałe 3 wygrali. Co warto podkreślić, Wojskowi mają jeszcze 2 zaległe mecze.

Piłkarze Piasta Gliwice po ostatnim spotkaniu ligowym także mogą być rozczarowani. Zawodnicy Waldemara Fornalika liczyli na zdobycie 3 punktów w Łęcznej, ale gospodarze zdołali wywalczyć remis po ładnym golu Bartosza Śpiączki. W Gliwicach nie ma też zadowolenia z pozycji Piasta w tabeli: po 11 meczach byli mistrzowie Polski są na 10. miejscu. Do lidera –  Lecha Poznań – tracą 10 punktów.

Piast Gliwice - Legia Warszawa: Ostatnie WYNIKI

W ostatnich 3 ligowych meczach Legia nie zdobyła ani jednego punktu. Mistrzowie Polski przegrali z Lechem Poznań (0:1), Lechią Gdańsk (1:3) i Rakowem (2:3). Legioniści wygrali za to spotkanie z  Leicester w Lidze Europy (1:0) i w Pucharze Polski z Wigrami Suwałki (1:3).

Piast także nie może być zadowolony z ostatnich wyników w lidze. Drużyna trenera Fornalika zremisowała z Łęczną (1:1), wygrała z Wisłą (1:0), a wcześniej przegrała z Cracovią, Lechią i Zagłębiem Lubin.

Piast Gliwice - Legia Warszawa: Transmisja TV. Gdzie obejrzeć na żywo?

Trener Legii Czesław Michniewicz po ostatniej ligowej porażce stwierdził, że jego zespół potrzebuje punktów jak tlenu. - Wiemy, jaka jest nasza sytuacja w lidze. Mamy świadomość, w którym miejscu jesteśmy. Odnieśliśmy wiele porażek – przyznał szkoleniowiec.

Piast Gliwice - Legia Warszawa na żywo odbędzie się w sobotę 24 października o godz. 20. Mecz będzie można oglądać na antenie Canal+ Sport.

RadioZET.pl