Zamknij

Błyszczał w meczu z Realem Madryt, teraz zagra w Wieczystej Kraków

17.02.2022 09:14
Thibault Moulin
fot. Page screen/Wieczysta Kraków

Wieczysta Kraków znana jest z szokujących ruchów transferowych. Klub występujący obecnie w IV lidze kolejny raz przyszykował prawdziwą bombę dla swoich fanów. Zakontraktował byłego gracza Legii Warszawa.

Sławomir Peszko, Radosław Majewski czy Łukasz Burliga to tylko niektórzy zasłużeni piłkarze z PKO BP Ekstraklasy, których łączy jeden wspólny mianownik - na co dzień reprezentują barwy Wieczystej Kraków. IV-ligowiec dość mocno zaakcentował swoją obecność na polskim rynku, na co wskazuje m.in. angaż byłego trenera reprezentacji Polski - Franciszka Smudy.

Klub z Krakowa poszedł o krok dalej i tym razem za pomocą swoich oficjalnych mediów społecznościowych zszokował wszystkich. "Nowym zawodnikiem Wieczystej został Thibault Moulin. Zawodnik związał się z naszym klubem 2,5-letnim kontraktem" - napisano na Twitterze.

Oficjalnie: Thibault Moulin w Wieczystej Kraków

Nazwisko Francuza nie jest obce kibicom ekstraklasy, a w szczególności fanom Legii Warszawa. To właśnie na Łazienkowskiej 32-latek strzelił cudownego gola Realowi Madryt. Zdobył również mistrzostwo Polski ze stołecznym klubem w sezonie 2016/2017.

Ostatnio piłkarz występował w rumuńskim Acedemica Clinceni. W Wieczystej otrzyma koszulkę z numerem 75.

RadioZET.pl/Wieczysta Kraków