Zamknij

Niespodziewany transfer? Lech planuje sprowadzić byłego bramkarza Legii

18.05.2022 19:02
Radosław Majecki
fot. ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER/East News

Lech Poznań w letnim okienku transferowym będzie się rozglądał za nowym bramkarzem. Dziennikarz Interii, Sebastian Staszewski poinformował, że "Kolejorz" poważnie rozważa angaż Radosława Majeckiego, golkipera AS Monaco.

Radosław Majecki z pewnością nie może być zadowolony z ilości minut, jakie dostaje w AS Monaco. Polski bramkarz w obecnym sezonie rozegrał tylko cztery spotkania, z czego ani jednego we francuskiej Ligue 1.

Szans na pokazanie swoich umiejętności jest niewiele, dlatego działacze klubu z księstwa planują posłać 22-letniego golkipera na wypożyczenie. Z informacji Sebastiana Staszewskiego wynika, że nowym klubem Majeckiego ma być... Lech Poznań.

Lech Poznań pracuje nad wypożyczeniem Majeckiego

"Radosław Majecki latem prawdopodobnie wyruszy na wypożyczenie. Szefowie AS Monaco dali na to zielone światło (w poprzednich oknach odrzucali oferty wypożyczenia z Belgii, Holandii i Włoch). Jednym z klubów, który bacznie monitoruje sytuację Majeckiego, jest Lech Poznań" - napisał na Twitterze dziennikarz Interii.

Ewentualne przenosiny Polaka na Bułgarską byłyby niemałym wydarzeniem w polskiej piłce ligowej. Majecki był bowiem przez wiele lat związany z... Legią Warszawa. W barwach "Wojskowych" występował w latach 2014-2020. W 2018 roku zanotował swój oficjalny debiut z "L-ką" na piersi. Od dwóch lat jest zawodnikiem AS Monaco.

RadioZET.pl/Sebastian Staszewski