Zamknij

Tragedia po meczu Pucharu Polski. Zmarł kibic

03.12.2021 09:09
śmierć kibica po meczu Pucharu Polski
fot. Stowarzyszenie Wielki Śląsk/Facebook

Nie żyje kibic Śląska Wrocław.24-latek wracał do swojego miasta po meczu Pucharu Polski Motor Lublin - Legia Warszawa. Tragiczne wieści przekazało Stowarzyszenie Wielki Śląsk.

Śmierć kibica po meczu Pucharu Polski. Po środowym spotkaniu Motor Lublin - Legia Warszawa do kibiców Śląska Wrocław dotarły tragiczne wieści. Grupa kibiców poinformowała w poście na Facebooku o tragicznym wypadku, do jakiego doszło po starciu Motoru z Legią.

Maciej Idzik razem z kolegami pojawił się na trybunach w Lublinie, żeby wspierać zaprzyjaźnionych ze Śląskiem graczy Motoru. Niestety, w czasie powrotu do Wrocławia doszło do wypadku samochodowego, w którym 24-latek zginął na miejscu.

Nie żyje kibic, wracał z meczu Pucharu Polski

O śmierci kibica poinformował profil Stowarzyszenie Wielki Śląsk. Jednocześnie w poście zaznaczono, że fani wrocławian podczas wyjazdowego meczu z Górnikiem Zabrze nie będą prowadzić dopingu dla drużyny do 24. minuty spotkania. Oprócz tego wszyscy kibice mają być ubrani na czarno. W komentarzach internauci zamieszczali kondolencje dla rodziny zmarłego.

Legia pokonała Motor Lublin 2:1 i awansowała do ćwierćfinału Pucharu Polski. Bramki dla Wojskowych zdobyli Luquinhas i Szymon Włodarczyk.

RadioZET.pl