Nietypowa sytuacja podczas meczu Rakowa z Zagłębiem. Na stadionie zgasło światło

27.11.2021 20:58
Mecz Raków - Zagłębie przerwany. Na stadionie zgasło światło

Niecodzienna sytuacja w meczu Raków Częstochowa – Zagłębie Lubin. W 19. minucie spotkanie musiało zostać przerwane, bo na stadionie zgasło światło.

Mecz Raków Częstochowa – Zagłębie rozpoczął się o godz. 20. W 19 minucie spotkanie zostało przerwane ze względu na awarię prądu. Na stadionie w Częstochowie zgasło światło i przez kilka minut zamiast transmisji oglądaliśmy egipskie ciemności. Po chwili zupełnie przerwano nadawanie meczu. Jak informowali kibice, prądu nie było też w okolicy stadionu.

Szybko ukazał się komunikat wyjaśniający przyczynę tego zdarzenia. „Mecz został przerwany z powodu awarii prądu na stadionie. Po usunięciu usterki spotkanie zostanie wznowione”

AKTUALIZACJA

Ok. godziny 21:10 awarię udało się naprawić i piłkarze wrócili na boisko na rozgrzewkę. Mecz został wznowiony o 21:20.