Zamknij

Marek Papszun w euforii po meczu. Zdjął koszulkę i tańczył na stole [WIDEO]

09.08.2021 11:16

Marek Papszun w niedzielnym meczu przeciwko Wiśle Kraków obchodził 47. urodziny. Po zwycięstwie trener Rakowa miał podwójny powód do świętowania. Do sieci wyciekły nagrania z radości szkoleniowca wicemistrzów Polski, który pozwolił sobie na odrobinę szaleństwa.

Marek Papszun
fot. PAWEL JASKOLKA/AGENCJA SE/East News

Marek Papszun razem z Rakowem Częstochowa po trzech kolejkach PKO Ekstraklasy zajmują czwarte miejsce z sześcioma punktami na koncie. Na inaugurację wicemistrzowie Polski wygrali z Piastem Gliwice 3:2, dalej przegrali z Jagiellonią Białystok 0:3, a w niedzielnym starciu byli lepsi od Wisły Kraków, triumfując 2:1.

Tym samym piłkarze spod Jasnej Góry sprawili trenerowi prezent w postaci zwycięstwa na 47. urodziny. Po końcowym gwizdku, kiedy wszyscy zeszli do szatni, miała miejsce prawdziwa eksplozja radości. Gwiazdą był Marek Papszun, który szalał ze swoimi piłkarzami. Trener drużyny zdjął koszulkę i wskoczył na stół, co zostało uwiecznione na nagraniu, który trafił do sieci.

Marek Papszun eksplodował z radości w szatni Rakowa [WIDEO]

W czwartek Raków powalczy o awans do Ligi Konferencji. W meczu rewanżowym wicemistrzowie kraju zagrają z Rubinem Kazań. W pierwszym spotkaniu padł remis 0:0.

RadioZET.pl