Makabryczny wypadek na meczu ekstraklasy. Kibic spadł z trybuny na beton [WIDEO]

09.11.2019 12:08
Piast - Jagiellonia
fot. Screen

Makabryczny wypadek na meczu Piast Gliwice - Jagiellonia Białystok w 15. kolejce PKO BP Ekstraklasy. Kibic spadł z trybuny na beton. Teraz walczy w szpitalu o życie. Zobacz WIDEO tego tragicznego zdarzenia!

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Kibice Jagiellonii Białystok nie będą dobrze wspominali wyjazdu do Gliwic na mecz z Piastem. Nie dość, że ich drużyna przegrała 1:3, to jeden z nich walczy obecnie w szpitalu o życie.

Makabryczny wypadek na meczu ekstraklasy. Kibic spadł z trybuny [WIDEO]

- W trakcie meczu Piast - Jagiellonia jeden z naszych kibiców miał wypadek. Obecnie trwa walka o jego życie. W tym momencie porzucamy sportowe emocje i łączymy się w modlitwie - napisał w piątek portal Jagiellonia.net na swoim koncie na Twitterze.

Fan popularnej "Jagi" intensywnie dopingował swój ukochany zespół po strzelonej bramce na 1:2, gdy nagle stracił równowagę i przeleciał przez barierkę. Upadek miał miejsce z dużej wysokości i był zupełnie niekontrolowany, co najlepiej widać na poniższym nagraniu.

Póki co nie wiadomo w jakim stanie znajduje się obecnie kibic. Na pewno cieszy fakt, że pomoc nadeszła najszybciej jak tylko mogła. Teraz pozostaje tylko czekać na dalsze informacje.

RadioZET.pl/Jagiellonia.net