Zamknij

Piłkarz Legii pozywa klub. Chce rozwiązania kontraktu

10.01.2022 22:12
Mahir Emreli
fot. ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER/East News

Mahir Emreli chce wymusić odejście z Legii Warszawa. Dodatkowo z najnowszych doniesień wynika, że reprezentant Azerbejdżanu złożył pozew przeciwko stołecznemu klubowi.

Mahir Emreli po grudniowym incydencie z udziałem pseudokibiców Legii Warszawa, po którym został uderzony, nie chce zostać dłużej na Łazienkowskiej. Napastnik "Wojskowych" od dłuższego czasu wysyłał sygnały, że jego kariera w stolicy Polski dobiega końca.

Niedawno przedstawiciele Emreliego poinformowali zarząd mistrza Polski, że piłkarz nie poleci na zgrupowanie z drużyną do Dubaju. Dodatkowo w mediach podniósł się temat, że zawodnik chce rozwiązać kontrakt z winy klubu.

Emreli oskarża Legię

Teraz otoczenie piłkarza podjęło kolejne, radykalne kroki. Jak poinformował portal report.az, Emreli już złożył pozew przeciwko Legii. 24-latek żąda wypłaty reszty wynagrodzenia i rozwiązania umowy. Przypomnijmy, że jego kontrakt obowiązuje do czerwca 2024 roku.

Jak czytamy we wspomnianym portalu, napastnik po skandalicznym zachowaniu pseudokibiców w autokarze uznał, że nie może dalej reprezentować barw Legii. Aktualnie jak donosi portal sportinfo.az usługami piłkarza zainteresowany jest Galatasaray oraz Baskasehiru Stambuł.

RadioZET.pl/Report.az/Sportinfo.az