Zamknij

Lechia - Pogoń Szczecin: Transmisja TV i online. Gdzie obejrzeć mecz?

13.05.2022 23:14
Lechia - Pogoń Szczecin: Transmisja TV i online. Gdzie obejrzeć derby Poznania
fot. PRZEMEK SWIDERSKI/REPORTER

Lechia Gdańsk - Pogoń Szczecin na żywo w tv i online. Transmisja i live stream z meczu ekstraklasy rozgrywanego w ramach 34. kolejki PKO Ekstraklasy. Sprawdź, kiedy, gdzie i o której godzinie w telewizji w internecie obejrzeć spotkanie Lechia Gdańsk - Pogoń Szczecin.

Lechia - Pogoń SzczecinJeszcze kilka kolejek temu Pogoń jak równy z równym walczyła z Lechem i Rakowem o mistrzostwo Polski, ale obecnie szanse Portowców na tytuł są już tylko matematyczne. Szczeciński zespół ma pięć punktów straty do Lecha i gorszy bilans bezpośrednich meczów z tym zespołem. Pogoń w ostatnich 10 kolejkach pięciokrotnie traciła punkty, co praktycznie wyeliminowało ją z walki o tytuł

"Portowcy" stracili punkty ze Śląskiem (1:1), Rakowem (1:2), Wisłą Płock (1:2), Cracovią (1:1) i Lechem (0:3). Dla porównania obecny lider – Lech Poznań – pomylił się tylko trzykrotnie. Poznaniacy mają dwa punkty przewagi nad Rakowem i dwa mecze do rozegrania: z Wartą i Zagłębiem Lubin.

Lechia - Pogoń: składy przewidywane

Lechia Gdańsk: Kuciak – Ceesay, Nalepa, Maloca, Pietrzak – Kałuziński, Gajos, Durmus, Terrazzino – Zwoliński, Paixao

Pogoń Szczecin: Stipica – Bartkowski, Triandafillopulos, Zech, Luis Mata – Dąbrowski, Fornalczyk, Jean Carlos, Bichakchyan, Grosicki - Zahovic

Lechia - Pogoń: gdzie obejrzeć - transmisja TV i online

Mecz Lechia Gdańsk - Pogoń Szczecin w 34. kolejce PKO Ekstraklasy odbędzie się w sobotę 14 maja o godz. 20. Transmisja TV i Canal+ Sport oraz online na stronie sport.tvp.pl i canalplus.com.

RadioZET.pl/wartapoznan.pl