Puchar Polski: Pewne zwycięstwo Lecha ze Skrą

28.09.2021 18:34
Lech - Skra

Lech Poznań pewnie pokonał Skrę Częstochowa 3:0 w Pucharze Polski. Tym samym Kolejorz awansował do 1/16 finału tych rozgrywek.

Lech od samego początku narzucił rywalom swój styl gry i dominował na murawie. W 17. minucie wynik spotkania otworzył Artur Sobiech, który z bliskiej odległości wpakował piłkę do siatki.

Częstochowianie bronili się ze wszystkich sił, a ekipa z Poznania utrzymywała się na połowie beniaminka 1. ligi. W 57. minucie rezultat podwyższył Bryan Douglas, a pod koniec meczu autorem trzeciego gola był rezerwowy Anotin Kozubal.

Puchar Polski: Zdecydowana wygrana Lecha Poznań

Skra była kompletnie bezradna w pojedynku przeciwko liderom PKO Ekstraklasy. Ostatecznie Lech triumfował 3:0 i zameldował się w 1/16 finału Pucharu Polski.

Skra Częstochowa – Lech Poznań 0:3 (0:1).

Bramki: 0:1 Artur Sobiech (17), 0:2 Barry Douglas (57-głową), 0:3 Antoni Kozubal (84).