Zamknij

Lech Poznań przeprowadzi wielki transfer. Romano ujawnił szczegóły

21.06.2022 09:08

Lech Poznań po podpisaniu umowy z nowym bramkarzem Arturem Rudko, planuje kolejne ruchy transferowe. Jeden z najlepiej poinformowanych dziennikarzy Fabrizio Romano ujawnił szczegóły transakcji. 

Alfonso Sousa
fot. Instagram screen/afonsosousa10

Przed Lechem Poznań gorące okienko transferowe. "Kolejrz" przeprowadził już pierwszy transfer, związując się umową z ukraińskim bramkarzem Arturem Rudko. Do ekipy mistrza Polski dołączył także nowy trener John van de Brom, który zastąpił Macieja Skorżę. 

Jak podaje jeden z najlepiej poinformowanych dziennikarzy ws. transferów Farbizio Romano, to nie koniec ruchów Lecha na rynku. Zdaniem Włocha na Bułgarską ma trafić Afonso Sousa, który wcześniej był już łączony z przenosinami do Poznania. Pierwszy pisał o tym Piotr Koźmiński ze Sportowych Faktów.

Lech Poznań o krok od wielkiego transferu

"Portugalski pomocnik Afonso Sousa jest bliski dołączenia do Lecha Poznań z Belenenses na zasadzie transferu definitywnego. Rozmowy posuwają się do przodu, aby wkrótce podpisać dokumenty. Afonso Sousa ustalił już osobisty kontrakt z Lechem Poznań" - napisał Romano na Twitterze.

Afonso Sousa w barwach Belenenses rozegrał łącznie 68 spotkań, w których strzelił pięć goli i zaliczył trzy asysty.

RadioZET.pl/Fabrizio Romano