Zamknij

Kibice Lecha zapowiedzieli bojkot meczów klubu. "Zarząd ma nas w d***e"

21.07.2021 13:01
Kibice Lecha zapowiedzieli bojkot meczów klubu. "Zarząd ma nas w d***e"
fot. PRZEMYSLAW SZYSZKA / SE / EAST NEWS

Kibice Lecha Poznań ogłosili, że w najbliższym czasie nie będą chodzili na mecze Kolejarza rozgrywane w Poznaniu. - Nie ma obiecanych hiper transferów. Jest zwykły syf. Nikt nie chodzi do kina czy do teatru na szmirę z kiepskimi aktorami. Tak samo nikt z nas nie pójdzie na stadion – nie owijają w bawełnę fani Lecha.

  • Kibice Lecha w komunikacie opublikowanym na Facebooku skrytykowali zarząd Kolejorza i jego ostatnie decyzje
  • - Za nami fatalny sezon, a przed nami najważniejszych sezon w historii klubu. Jest beznadziejnie. Klub nie ma żadnych ambicji i jasno nakreślonego planu – napisali fani Lecha na FB
  • Kibice krytykują zarząd m.in. za brak transferów i złe wyniki sportowe

Kibice Lecha opublikowały swoją odezwę na profilu na Facebooku. Konto obserwuje ponad 120 tys. osób. - W przyszłym roku obchodzimy 100-lecie i nie wyobrażamy sobie innej sytuacji niż zdobycia Mistrzostwa Polski. Puchar Polski byłby miłym dodatkiem do tej szarej i beznadziejnej rzeczywistości, którą fundują nam włodarze naszego ukochanego klubu. Czas powiedzieć kilka konkretów. Jest beznadziejnie. Klub, który przez ostatnie 5 lat zarobił na transferach 40 milionów euro przez ten czas wydał niespełna 3 – nie ukrywają oburzenia kibice.

Fani krytykują też zarząd za brak ambicji sportowych. - W ostatnim czasie klub nie zdobył żadnego trofeum, nie osiągnął żadnego sukcesu sportowego, wręcz przeciwnie - ogrywają nas na własnym stadionie zwykłe średniaki i w całej Polsce się z nas śmieją. Żaden piłkarz nie chce do nas przyjść, bo fatalnie zarządzany klub nie jest dla niego gwarantem rozwoju oraz nie ma żadnych ambicji i jasno nakreślonego planu – stwierdzili.

Kibice Lecha bojkotują mecze Kolejorza. "Zarząd ma nas w d***e"

Kibice Lecha w odezwie nazwali zarząd Kolejorza „niesłownym, mało wiarygodnym i niekompetentnym”. - Rodzina Rutkowskich zrobiła sobie z naszego klubu dojną krowę i w d**ie ma nas – kiboli – stwierdzili fani Lecha.

Według fanatyków Kolejorza jedną z osób odpowiedzialnych za obecny stan rzeczy jest Tomasz Rząsa, dyrektor sportowy Lecha.  - Jego wyniki mówią same za siebie. Przez ostatnie 3 lata pozyskał 1 wartościowego zawodnika. Przez*****sty wynik – wulgarnie podsumowali kibole.

Na koniec odezwy kibice Lecha poinformowali, że nie będą chodzili na mecze Lecha rozgrywane w Poznaniu, ani prowadzić dopingu. - Postanowiliśmy nie kupować karnetów, no bo po co? Nie ma obiecanych hiper transferów. Nikt nie chodzi do kina czy do teatru na szmirę z kiepskimi aktorami - tak samo nikt z nas nie pójdzie na stadion. Będziemy jeździć na wyjazdy i wspierać piłkarzy oraz nowy sztab szkoleniowy – zapowiedzieli kibole.

Lech Poznań: wyniki, transfery

Lech Poznań w sezonie 2020/21 zajął 11. miejsce w Ekstraklasie. Klub odpadł z fazy grupowej Ligi Europy i Pucharu Polski, przez co stracił szanse na grę w europejskich pucharach.

Władze Kolejorza sprowadziły przed sezonem czterech zawodników: Barry’ego Douglasa, Radosława Murawskiego, Artura Sobiecha i Joela Pereirę.

RadioZET.pl/FB/Transfermarkt