Zamknij

Wynajął dźwig, by obejrzeć mecz Ekstraklasy. Teraz go szukają

11.06.2020 10:20
Wynajął dźwig, by obejrzeć mecz Ekstraklasy. Teraz go szukają
fot. Twitter/Śląsk Wrocław

Kibic Śląska Wrocław wykazał się niezwykłą kreatywnością przy okazji meczu swojej drużyny z Wisłą Płock. Spotkanie odbywało się bez udziału publiczności i mężczyzna nie mógł wejść na trybuny. Pod stadion przyprowadził więc dźwig i z jego wysokości oglądał mecz.

Pomysłowość kibica docenił klub, który w mediach społecznościowych poprosił o pomoc w identyfikacji mężczyzny. - Śląsk Wrocław - miłość na całe życie. Pomóżcie nam znaleźć tego fanatyka! Odezwij się do nas, jeśli to czytasz! #ToJestTwójKlub - napisał Śląsk na swoim profilu na Twitterze.

Obecność tego fana na meczu najwyraźniej przyniosła jego klubowi szczęście. Śląsk wygrał z Wisłą 2:1. Dzięki temu zapewnił sobie miejsce w grupie mistrzowskiej.

Kibic oglądał mecz Śląsk Wrocław - Wisła Płock z dźwigu

Pod wrażeniem jego "wyczynu" był m.in. Krzysztof Mączyński. - Chcę pozdrowić i podziękować temu kibicowi. Wielki szacunek. To pokazuje, jak bardzo kibice nas wspierają. Czasem od nich obrywamy, bo nam się należy, ale dla takich ludzi jak ten fan warto było dzisiaj wybiegać to spotkanie i wygrać - powiedział po meczu zawodnik Śląska Wrocław.

TO RÓWNIEŻ CIĘ ZAINTERESUJE:

RadioZET.pl/AN