Zamknij

Kibic Piasta Gliwice obnażył się w McDonald’s po przegranym meczu

Maciej Walasek
05.08.2019 18:14
Kibic Piasta Gliwice w McDonalds

Jeden z kibiców Piasta Gliwice po przegranym meczu swojej drużyny w europejskich pucharach dał się ponieść emocjom. Fan mistrza Polski pokazał…genitalia w McDonald’sie. W sprawie interweniowała policja.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

W ubiegłym tygodniu Piast Gliwice przegrał w wyjazdowym meczu z FK Ryga i odpadł z walki o awans do Ligi Europy. Po spotkaniu kibice zespołu Waldemara Fornalika udali się do McDonalda. W restauracji podczas czekania na posiłek, jeden z nich pokazał swoje genitalia i zaczął zabawiać się swoim przyrodzeniem.

Mężczyzna zwrócił na siebie uwagę policji, która po obejrzeniu całej sytuacji na monitoringu podjęła interwencję. W pierwszym momencie fan Piasta szedł kulturalnie z mundurowymi. Po chwili jego kolega rzucił w policjantów pustą butelką. Wobec tego obnażający się kibic próbował uciekać, ale po krótkim pościgu został zatrzymany. Taki sam los spotkał rzucającego.

Żeby tego było mało funkcjonariusze zatrzymali trzeciego fana, który chciał otworzyć drzwi radiowozu, w którym znajdowała się dwójka jego znajomych. Funkcjonariusze nałożyli na nich mandaty w wysokości 150, 200 i 250 euro.

Przypomnijmy, że w wyjazdowym meczu Piast Gliwice przegrał z FK Ryga 1:2 i odpadł z walki o Ligę Europy. W pierwszym meczu górą byli mistrzowie Polski, którzy pokonali rywali 3:2.

RadioZET.pl/rpp.riga.lv/MW