Zamknij

Kamil Grosicki show. Reprezentant Polski zaśpiewał hit disco polo [WIDEO]

24.01.2022 12:32
Kamil Grosicki zaśpiewał hit disco polo
fot. Pogoń Szczecin/Instagram/screen

Kamil Grosicki wie, jak i kiedy można się bawić. Reprezentant Polski podczas zgrupowania Pogoni Szczecin w Belek zaśpiewał jeden z hitów disco polo, zmieniając mu słowa tak, by brzmiały jak nieoficjalny hymn "Portowców". Klub pochwalił się nagraniem na Instagramie.

Kamil Grosicki przed kilkoma laty wprowadził do szatni reprezentacji Polski hit zespołu Akcent, którego liderem jest Zenek Martyniuk, ""Przez Twe oczy zielone". Disco polo obecne jest również w szatni jego aktualnego pracodawcy, Pogoni Szczecin, o czym mogliśmy się przekonać dzięki opublikowanemu w sieci nagraniu.

Podczas spotkania zamykającego zgrupowanie w tureckim Belek popularny" Grosik" wziął mikrofon i zaśpiewał inny ze szlagierów tego gatunku muzycznego, tym razem grupy Bayer Full, "Wszyscy Polacy". Przy okazji zmienił mu nieco słowa.

Kamil Grosicki w utworze "Wszyscy Polacy" [WIDEO]

"Bo wszyscy Portowcy to jedna rodzina. Podczas ostatniego wieczoru w Belek odbyły się tradycyjne występy wokalne nowych zawodników. Będzie hit?" - napisano na Instagramie Pogoni, gdzie pojawiło się nagranie z popisów wokalnych 33-letniego skrzydłowego.

- Zmienimy słowa. Jak jest zawsze refren: bo wszyscy Polacy, to będziemy śpiewać: bo wszyscy Portowcy to jedna rodzina. Prezes czy Fornal, Wiola czy Malina - zachęcam "Grosik".

Koledzy z drużyny chętnie odpowiedzieli na prośbę jednego z liderów zespołu i przyłączyli się do wspólnego śpiewania. Zobacz wideo z wykonania "Wszyscy Polacy".

RadioZET.pl