Zamknij

Kamil Grosicki bohaterem filmu. "Wzbudzi wiele emocji"

Maciej Walasek
16.06.2022 11:57

Wkrótce kibice jeszcze bardziej będa mogli poznać Kamila Grosickiego. W niedalekiej przyszłości ma powstać film przedstawiający sportowe, ale i prywatne życie reprezentanta Polski. - Rozmowy są bardzo zaawansowane - zdradził Mateusz Skwierawski w programie "Z pierwszej piłki w serwisie WP Sportowe Fakty.

Kamil Grosicki
fot. ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER/East News

Kamil Grosicki zapisał się w historii polskie piłki jako jeden z najbardziej barwnych zawodników. Poza grą w Legii Warszawa, czy Jagiellonii Białystok występował w zagranicznych zespołach takich jak Stade Rennais, czy Hull City. W ostatnim czasie wrócił do Pogoni Szczecin, w której zaczynał swoją karierę. Ponadto był ważnym graczem w reprezentacji Polski, z którą wystąpił na Euro 2012, 2016 czy MŚ 2018 w Rosji.

Okazuje się, że wkrótce kibice będą mogli obejrzeć film o Grosickim, o czym poinformował dziennikarz Mateusz Skwierawski w programie "Z pierwszej piłki" na portalu WP Sportowe Fakty. - Słyszałem, że są bardzo, bardzo zaawansowane rozmowy jeśli chodzi o Kamila Grosickiego. Zgłosiła się do niego bardzo poważna wytwórnia filmowa z zagranicy - podkreślił.

Będzie film o Kamilu Grosickim. "Chce się otworzyć dla kibiców"

Historia ukazałaby nie tylko szczęśliwe chwile w życiu piłkarza, ale pokazała mniej przyjemne momenty, także te poza boiskiem. - Taki film wzbudziłby wiele emocji - dodał.

Na ten moment nie wiadomo, kiedy możemy spodziewać się premiery produkcji i jaką ona przyjmie formę. Według informacji Skwierawskiego po rozpoczęciu nowego sezonu ligowego ma dojść do pierwszych spotkań związanych z nagrywaniem.

- Pewnie nie wiemy jeszcze o wielu rzeczach, które wydarzyły się w życiu Kamila. A wiem, że poszedł na opcję all-in. Chciałby się otworzyć dla kibiców - zakończył.

loader

RadioZET.pl