Zamknij

Kamil Grosicki jednak trafi do Legii? Zwrot w sprawie transferu 32-latka

21.02.2021 21:22
Kamil Grosicki
fot. Michal Dubiel/REPORTER

Kamil Grosicki jednak może przejść do Legii Warszawa. Z początku temat transferu reprezentanta Polski do stołecznego klubu wydawał się niemożliwy, ale według informacji Polsatu Sport, nastąpił nagły zwrot w sprawie i przenosiny mogą stać się realne.

Kamil Grosicki po raz kolejny nie znalazł się w kadrze meczowej na mecz West Bromwich Albion. Sytuacja reprezentanta Polski nie wygląda dobrze, wobec tego zawodnik poszukuje nowego klubu, w którym będzie mógł regularnie grać, aby przygotować się na mistrzostwa Europy.

Ostatnio pojawiły się informacje, że 32-latek może podpisać kontrakt z Legią Warszawa. Jednak umowa nie doszła do skutku, ponieważ wymagania finansowe pomocnika były zbyt duże. Według Polsatu Sport doszło do pewnych zmian, które przybliżyły reprezentanta kadry narodowej do gry w zespole mistrza Polski.

Kamil Grosicki przejdzie do Legii Warszawa?

Włodarze West Bromwich Albion zobowiązały się wypłacić Grosickiemu  wynagrodzenie z obowiązującej do czerwca umowy. W związku z tym piłkarz jest skłonny do obniżenia swoich wymagań finansowych i dojść do porozumienia z Legią.

Zdaniem Polsatu Sport, w razie dogadania się agenta Grosickiego z Dariuszem Mioduskim, co do warunków kontraktu, transfer piłkarza do stołecznego klubu może zostać ogłoszony już w najbliższy wtorek.

RadioZET.pl