Zamknij

Gwiazdor opuści Legię? Piłkarz krytykuje prezesa i dyrektora sportowego

12.05.2022 14:54
Josue
fot. ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER/East News

Coraz głośniej mówi się o potencjalnym odejściu Josue z Legii Warszawa. Portugalczyk, który jest niekwestionowanie największą gwiazdą stołecznego klubu, w wywiadzie dla legia.net wyjaśnia, dlaczego może opuścić "Wojskowych". Winą obwinia prezesa oraz dyrektora sportowego.

Mimo że Legia Warszawa spisuje się w obecnym sezonie znacząco poniżej oczekiwań, to kibice "Wojskowych" z pewnością nie mogą obwiniać za ten stan rzeczy Josue. Portugalczyk praktycznie w pojedynkę ciągnie ofensywę Legii, co przekłada się na dobre liczby - w PKO Ekstraklasie ma 12 asyst, najwięcej w całej lidze.

Kontrakt pomocnika na Łazienkowskiej wygasa w czerwcu 2023 roku. Josue w wywiadzie dla legia.net wprost wypowiedział się o aktualnej sytuacji w klubie. - Jeśli odejdę z Legii, to na pewno nie przez trenera Vukovicia, nie przez kolegów z zespołu ani nie przez poziom sportowy zespołu - stwierdził.

Josue uderza w prezesa i dyrektora sportowego Legii

Z informacji portalu wiadomo, że niedawno doszło do spotkania dyrektora sportowego Jacka Zielińskiego z agentem piłkarza, jednak co zaskakujące, tematu nowego kontraktu nie było. - Jeśli już dojdzie do zmiany klubu, to odejdę raczej dlatego, że ani prezes, ani nikt z pionu sportowego nie przedstawił mi propozycji nowej umowy - dodaje piłkarz.

Media donoszą, że portugalskim pomocnikiem interesuje się Hapoel Beer Szewa, czyli klub, z którego przychodził do Legii piłkarz. 

RadioZET.pl/Legia.net