Zamknij

Jerzy Brzęczek wraca na ławkę trenerską? Rozmawia z polskim klubem

28.12.2021 08:54
Jerzy Brzęczek
fot. ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER/East News

Jagiellonia Białystok niedawno pożegnała się z Ireneuszem Mamrotem i aktualnie szuka nowego trenera. Według informacji ustalonych przez WP SportoweFakty białostocki klub rozmawia z Jerzym Brzęczkiem.

Jerzy Brzęczek pozostaje bez klubu odkąd został zwolniony z funkcji selekcjonera reprezentacji Polski w 2021 roku. Być może już niedługo ponownie zasiądzie na ławce trenerskiej. Jak ustalił portal WP SportoweFakty, jego zatrudnienie mocno rozważa Jagiellonia Białystok.

"Jaga" w ostatnich dniach kilkukrotnie kontaktowała się z byłym selekcjonerem "biało-czerwonych". Zdecydowano się nawet na zaproszenie go na rozmowy do głównej siedziby, gdzie 27 grudnia odbyło się spotkanie z zarządem klubu.

Brzęczek blisko Jagiellonii

Podobno przedstawiony plan na drużynę przez Brzęczka spodobał się personelowi kierowniczemu. Obie strony pozytywnie zapatrują się na ewentualną współpracę. Wszystko jest oczywiście z nieoficjalnych źródeł, jednak głosy o zatrudnieniu 50-latka nasilają się.

Klub z Podlasia nie chce jednak zamykać się na jednego trenera. Pod uwagę w Białymstoku bierze się również angaż Piotra Nowaka, a także Marcina Brosza.

RadioZET.pl/WP SportoweFakty