Jagiellonia - Cracovia: Transmisja TV i online: Gdzie obejrzeć mecz?

19.10.2019 17:00
Jagiellonia - Cracovia
fot. JOANNA URBANIEC / POLSKAPRESS/Polska Press/East News

Mecz Jagiellonia Białystok - Cracovia na żywo w tv i online. Sprawdź, kiedy, gdzie i o której godzinie w telewizji i w internecie obejrzeć live spotkanie 12. kolejki PKO Ekstraklasy.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Jagiellonia zajmuje dopiero 8. miejsce w tabeli, a Cracovia jest druga. Różnica nie jest jednak duża, bo oba zespoły dzielą tylko trzy punkty.

Jagiellonia - Cracovia na żywo w telewizji i w internecie

Kilka tygodni temu oba zespoły zmierzyły się w Krakowie w 1/32 finału Pucharu Polski. Lepsi byli gospodarze, wygrywając 4:2. W ekstraklasie od sześciu lat Cracovii nie udało się jednak wywieźć z Białegostoku kompletu punktów.

Zdaniem trenera Ireneusza Mamrota, nie da się niedawnego meczu pucharowego porównać z tym, który odbędzie się w sobotę.

- Teraz staną naprzeciw siebie dwie zupełnie inne drużyny niż w tamtym spotkaniu. Oczywiście mogą się zdarzyć jakieś drobne korekty względem poprzednich ligowych meczów, ale na pewno nie będzie tylu roszad, jak przy okazji Pucharu Polski. To będzie zupełnie inny mecz, choć chciałbym, by był równie widowiskowy jak ten ostatni z tą różnicą, że na koniec to my będziemy cieszyć się ze zwycięstwa - dodał szkoleniowiec "Jagi".

Podobną opinię wyraził opiekun Cracovii Michał Probierz, który w przeszłości pracował w Białymstoku. - Trener Ireneusz Mamrot na pewno wyciągnął wnioski z tamtej porażki. Musimy być skoncentrowani. Jagiellonia potrafi płynnie przejść po odbiorze piłki do akcji ofensywnych, jest też groźna przy stałych fragmentach gry. My jednak jesteśmy na to przygotowani i jedziemy na ten mecz z dobrym nastawieniem - uważa szkoleniowiec "Pasów".

Jagiellonia - Cracovia: Gdzie obejrzeć - transmisja TV i ONLINE

Mecz Jagiellonia Białystok - Cracovia odbędzie się w sobotę 19 października o godz. 20. Transmisja TV w Canal+ Sport oraz online na stronie canalplussport.pl.

RadioZET.pl/PAP