Zamknij

Jagiellonia Białystok szydzi z Boruca. "Ty się tak tam nawydurniał z Wartą"

17.02.2022 14:08

Artur Boruc zachowaniem w meczu z Wartą Poznań wprawił w osłupienie wszystkich kibiców PKO Ekstraklasy. Okazję do wyrównania starych porachunków wykorzystała Jagiellonia Białystok, która udzieliła kilku rad byłemu reprezentantowi Polski.

Jagiellonia Białystok
fot. Twitter screen/Jagiellonia

Artur Boruc podpadł niedawno kibicom Jagiellonii Białystok. Przed listopadową potyczką z "Żółto-Czerwonymi" bramkarz Legii Warszawa opublikował w mediach społecznościowych wideo, na którym informuje o swoim powrocie do składu. Filmik wywołał niemałe zamieszanie, ponieważ 41-latek na nagraniu parodiuje język podlaski.

W obliczu karygodnego zachowania Boruca w meczu z Wartą Poznań "Jaga" postanowiła się zrewanżować. Na oficjalnym profilu klubu zostało zamieszczone prześmiewcze wideo z kilkoma radami dla byłego reprezentanta Polski od klubowej maskotki.

Jagiellonia Białystok wyśmiała Boruca

- Ja ostatnio oglądam twój mecz z Wartą. I ty się tak tam nawydurniał. Ja pomyślał, że tobie kilka zasad pokażę. Lekcja pierwsza: jak ty piłkę do kolegów wyrzucasz i Dawid stoi na drodze, to ty go nie pchaj, nie bij. On dobry chłopak, ja go znam, on tu był u nas - mówiła "Pszczółka" w nawiązaniu do feralnego zdarzenia w polu karnym, po którym Boruc dostał czerwoną kartkę.

Skomentowano także zachowanie w stosunku do arbitra. - Lekcja druga. Jak ci z Dawidem nie poszło i biegniesz do sędziego Łukasza, to ty się zachowuj, byle jak, ale się zachowuj. Nie krzycz mu do słuchawki. On fajny chłopak z Podlasia, krzywdy ci nie zrobi - dodano.

loader

RadioZET.pl/Twitter/Jagiellonia Białystok