Zamknij

Jacek Felsch nie żyje. Były bramkarz Cracovii zginął na "zakopiance"

04.10.2021 16:37
Jacek Felsch nie żyje
fot. Shutterstock

Jacek Felsch nie żyje. Były bramkarz Cracovii, a ostatnio trener w akademii Podbeskidzia Bielsko-Biała, zginął tragicznie w sobotnim wypadku, do którego doszło na "zakopiance". Miał 47 lat.

Jacek Felsch dołączył do drugoligowej wówczas Cracovii wiosną sezonu 1996/1997 i choć spędził w niej tylko rok, ona na zawsze pozostała w jego sercu. Po zakończeniu kariery występował w drużynie oldboyów. W sobotę pojechał do Myślenic na turniej 100-lecia Dalinu. Niestety w drodze powrotnej wydarzył się tragiczny wypadek.

Jak informuje oficjalny serwis "Pasów", ok. godz. 20:30 na "zakopiance" w okolicach Głogoczowa Felsch wraz z kolegami wracali ze wspomnianych zawodów. Zrobili postój, a 47-letni mężczyzna w niedozwolonym miejscu (za gol24.pl) wyszedł na jezdnię i został potrącony przez nadjeżdżający samochód. Helikopterem przetransportowano go do szpitala, ale lekarzom nie udało się go uratować.

Jacek Felsch zginął w wypadku na "zakopiance"

Jacek Felsch przez całą karierę związany był z małopolskimi klubami grającymi w niższych ligach. Bronił barw m.in. Górnika Wieliczka, Dalin Myślenice, Iskry Klecza Dolna, Kalwarianki, Niwy Nowa Wieś i Beskidu Andrychów. W ostatnich latach trenował młodych bramkarzy Podbeskidzia Bislko-Biała.

RadioZET.pl/cracovia.pl/gol24.pl