Ekstraklasa: Skromne zwycięstwa Jagiellonii i Górnika Zabrze

07.08.2021 20:01
Jagiellonia

Górnik Zabrze w 3. kolejce Ekstraklasy zdobył pierwsze punkty w sezonie, a wygraną zapewnił mu gol najskuteczniejszego w poprzednich rozgrywkach Hiszpana Jesusa Jimeneza. Swoje spotkanie tej serii wygrała też Jagiellonia, która pokonała Termalikę Nieciecza.

Jako pierwsi na boisko wyszli gracze z Białegostoku. Zwycięstwo zapewnił im w 45. minucie Tomas Prikryl. Dzięki niemu Jaga przesunęła się na pierwsze miejsce w tabeli.

Również 1:0 swoje spotkanie wygrał Górnik. Były to dla niego pierwsze punkty w sezonie. Warto dodać, że w ekipie z Zabrza 86 minut rozegrał Lukas Podolski.

Stal Mielec po trzech kolejkach pozostaje bez zwycięstwa. Na koncie ma jeden punkt po remisie z Termaliką na początku sezonu.