Ekstraklasa: Jagiellonia lepsza od Cracovii na otwarcie 24. kolejki

09.04.2021 20:13
Jagiellonia

Jagiellonia Białystok w meczu 24. kolejki Ekstraklasy pokonała u siebie Cracovię 2:1. Wszystkie bramki padły w pierwszej połowie.

Jagiellonia Białystok, mimo że była faworytem, nie rozpoczęła spotkania najlepiej. Już w 14. minucie na prowadzenie Cracovię wyprowadził Thiago. 12 minut później do wyrównania doprowadził Bartosz Bida, niedługo później zwycięstwo gospodarzom zapewnił Taras Romanczuk.

Po przerwie bramki już nie padły. Dzięki tej wygranej Jaga, przynajmniej na chwilę, awansowała na 9. miejsce w tabeli. Cracovia pozostała na 14. pozycji i wciąż walczyć będzie o utrzymanie.

W najciekawszym spotkaniu 24. kolejki Ekstraklasy Legia Warszawa zmierzy się z Lechem Poznań. To spotkanie odbędzie się w niedzielę, 11 kwietnia. Relacja i wynik na żywo meczu Lech - Legia na sport.radiozet.pl.