Zamknij

Dramatyczny wypadek byłego piłkarza Wisły. Carlitos w stanie krytycznym

29.09.2020 12:08
Carlitos
fot. Twitter/Wisla Plock

Carlos Miguel Tavares Oliveira, znany jako Carlitos, przebywa w szpitalu w stanie krytycznym po wypadku na quadzie. Podczas wycieczki na Cyprze były piłkarz Wisły Płock i jego dziewczyna zgubili drogę, a następnie spadli z 40-metrowego klifu.

Do wypadku Carlitosa i jego partnerki doszło w ubiegłą niedzielę. Zdaniem bułgarskiego dziennika "Meridian Macz" incydent nastąpił w często obleganym przez turystów obszarze łączącym dwa słynne kurorty - Łaźnie Afrodyty z Fontanną Amorosa. Okolice te są bardzo niebezpieczne ze względu na znajdujące się wokół liczne strome klify.

Według gazety quad miał spaść z drogi razem z parą. Na miejsce szybko wezwane zostały zespoły ratunkowe, które następnie przewiozły byłego piłkarza Wisły Płock i jego 22-letnią partnerkę do szpitala w Pafos. Ich stan uważa się obecnie za krytyczny.

Zobacz także

Dramatyczny wypadek Carlitosa. Były piłkarz Wisły Płock w stanie krytycznym

Przyczyna wypadku jest badana przez policję. Mówi się, że rok temu w niemal identycznych okolicznościach zdarzenie miała inna para, z Rosji.

Carlitos urodził się w Almadzie, a przed wyjazdem do Estoril i Sintrense trenował w Benfice. Do Wisły Płock trafił w 2018 roku, ale tam okazał się "transferowym niewypałem". Przez cały sezon wystąpił w barwach "Nafciarzy" zaledwie ośmiokrotnie - wówczas zdobył jedną bramkę oraz jedną asystę.

Po przygodzie w Polsce 27-latek przeniósł się do kazachskiego Kajsaru Kyzyłorda. Następnie trafił na Cypr, gdzie gra w zespole Doxa Katokopias.

Zobacz także

RadioZET.pl/Meridian Macz