Zamknij

Gwiazda Lecha wściekła na Mączyńskiego. Ostra wymiana zdań w sieci

29.06.2020 22:03
Dani Ramirez wściekły na Krzysztofa Mączyńskiego
fot. WKS Śląsk Wrocław SA/Facebook

W niedzielę podczas meczu Śląska Wrocław z Lechem Poznań, Dani Ramirez został brutalnie sfaulowany przez Krzysztofa Mączyńskiego, za co reprezentant Polski otrzymał żółtą kartkę. Piłkarz Kolejorza jest sfrustrowany po zachowaniu rywala, a kłótnia zawodników przeniosła się do internetu.

W niedzielnym meczu 33. kolejki PKO Ekstraklasy, Krzysztof Mączyński wyprostowaną nogą zaatakował Daniego Ramireza, za co otrzymał żółtą kartkę. Jednak zdania kibiców i ekspertów są podzielone. Jedni uważają, że kara była wystarczająca, a drudzy nie. Do zdarzenia odniósł się hiszpański zawodnik. Ramirez opublikował na Twitterze fragment z ostrym wejściem Mączyńskiego.

- Tylko żółta kartka? – napisał.

- Nie płacz mój przyjacielu, to jest piłka nożna – odpowiedział mu piłkarz Śląska Wrocław, na co spadła na niego lawina krytyki od kibiców. Pod jego wpisem pojawił się też m.in. post Żelisława Żelińskiego z Canal+ Sport, który skwitował „Sorry Kris, to jest czerwień”. Jednak na to reprezentant Polski już nie odpowiedział.

Chociaż sytuacja wyglądała niezwykle groźnie, na szczęście Ramirezowi nie stało się nic poważnego. Lech Poznań dalej będzie mógł liczyć na Hiszpana w kolejnych meczach.

Posłuchaj podcastu

RadioZET.pl