Boruc był wściekły i nie wytrzymał. Wszystko nagrały kamery

20.12.2021 08:10

Artur Boruc był rozwścieczony postawą Legii Warszawa w meczu z Radomiakiem, przegranym przez stołeczną ekipę 0:3. Po jednej ze straconych bramek nie wytrzymał i rzucił piłką w kolegę z drużyny.

Artur Boruc

Do zdarzenia doszło pod koniec pierwszej połowy. Niefrasobliwie we własnym polu karnym zachował się Mateusz Wieteska, który nie dość, że nie potrafił wybić piłki, to jeszcze skierował ją do własnej bramki. Boruc nie wytrzymał i po wyciągnięciu futbolówki z siatki rzucił ją w leżącego na murawie Wieteskę.

Boruc rzucił piłką w Wieteskę - WIDEO

Obrońca Legii najwyraźniej nie wziął do siebie zachowania bardziej doświadczonego kolegi. W drugiej połowie widać było m.in., jak po jednej z akcji przybijają sobie piątki.

Klub ze stolicy Polski w niedzielę zaliczył kolejną porażkę i pozostał na przedostatnim miejscu w tabeli. W 18 meczach tego sezonu odniósł tylko 5 zwycięstw i poniósł aż 13 porażek.

Kilka dni temu zespół objął trener Aleksandar Vukovic. W debiucie poprowadził Legię do zwycięstwa nad Zagłębiem Lubin 4:0. W drugim spotkaniu z Radomiakiem było jednak dużo gorzej. Kolejnym rywalem Wojskowych będzie ponownie Zagłębie. To spotkanie odbędzie się jednak dopiero po zimowej przerwie - 5 lutego.