Zamknij

Boruc podjął decyzję ws. swojej kariery? Tajemniczy wpis bramkarza Legii

26.04.2022 07:33

Artur Boruc zaskoczył fanów swoim ostatnim wpisem w mediach społecznościowych. Jedno słowo zawarte w poście może świadczyć, że bramkarz Legii Warszawa podjął decyzję w sprawie swojej kariery.

Artur Boruc
fot. Beata Zawadzka/East News

Artur Boruc do końca sezonu związał się kontraktem z Legią Warszawa. Początkowo były reprezentant Polski spisywał się świetnie między słupkami i wydawać by się mogło, że tylko kwestią czasu będzie przedłużenie umowy ze stołecznym klubem. 

Niestety pod wodzą tymczasowego trenera Aleksandara Vukovicia doświadczony bramkarz stracił miejsce w podstawowym składzie "Wojskowych". NIe łapie się nawet do kadry meczowej na spotkania w PKO Ekstraklasie. Teraz 42-latek zaskoczył tajemniczym postem w mediach społecznościowych dotyczącym swojej kariery.

Boruc kończy karierę?

"W sytuacjach kryzysowych takich jak poniedziałek, zadbaj o spokój i równowagę psychiczną...' Radzi były bramkarz i wygląda zza okularów…" - napisał na swoim Instagramie Boruc. I właśnie zwrot "były bramkarz" zaniepokoił jego fanów. "Jak to były?", "Pograj jeszcze w naszym klubie", "Jeszcze jeden sezon!" - pisali internauci.

Wielu z nich obawia się, że w tym wpisie bramkarz Legii Warszawa zamieścił informację, że po tym sezonie zakończy karierę.

loader

RadioZET.pl