Zamknij

Błaszczykowski w pięknych słowach dziękuje bratu. "Od zawsze ramię w ramię"

21.04.2020 08:44
Jakub Błaszczykowski
fot. Facebook/Kuba Błaszczykowski

Jakub Błaszczykowski zamieścił w swoich mediach społecznościowych emocjonalny wpis, w którym podziękował swojemu bratu, Dawidowi. - Od zawsze byłeś dla mnie wsparciem. Mogłem na Ciebie liczyć na każdym etapie życia! - napisał.

W poniedziałek Dawid Błaszczykowski został nowym prezesem Wisły Kraków. Na stanowisku zastąpił Piotra Obidzińskiego. To efekt zmiany, jaka weszła w życie 31 marca. Wtedy oficjalnie zakończył się proces przejmowania klubu, którego nowymi właścicielami zostali Jarosław Królewski, Tomasz Jażdżyński i Jakub Błaszczykowski.

CZYTAJ WIĘCEJ: Wisła Kraków ma nowych właścicieli. Brat Błaszczykowskiego prezesem zarządu

- To bardzo ważny dla mnie dzień. Zostałem współwłaścicielem Wisły Kraków wraz z Jarosławem Królewskim i Tomaszem Jażdżyńskim. Przeszliśmy wspólnie bardzo trudne chwile, ale wiem, że z takimi Kibicami i takim wsparciem możemy wiele dobrego zdziałać. Dzięki Wam jest wszystko możliwe, a #WisłaNigdyNieZginie! - napisał na swoim profilu na Facebooku były kapitan reprezentacji Polski.

W dalszych słowach dziękował swojemu bratu.

- Od zawsze byłeś dla mnie wsparciem. Mogłem na Ciebie liczyć na każdym etapie życia! Przed nami kolejne wspólne wyzwanie! Dziękuję! PS. Jak widać na zamieszczonych zdjęciach, od zawsze ramię w ramię! - podkreślił.

RadioZET.pl/AN

Posłuchaj podcastu