Zamknij

Błaszczykowski stanął przed kibicami Wisły. "Wiem, że zaje****m" [WIDEO]

21.05.2022 18:45

Jakub Błaszczykowski nareszcie skomentował spadek Wisły Kraków. Jedna z najważniejszych osób w zarządzie "Białej Gwiazdy" stanęła przed kibicami w ostatnim meczu w PKO BP Ekstraklasie. Padły mocne słowa.

Jakub Błaszczykowski
fot. Twitter screen/Jakub Kurek

Wisła Kraków nie zdołała utrzymać się w PKO BP Ekstraklasie. Porażka zespołu Jerzego Brzęczka z Radomiakiem Radom 2:4 przypieczętowała degradację do Fortuna 1. Ligi. To bolesny cios dla Wisły, która w XXI wieku nie spadła z najwyższej klasy rozgrywkowej.

Jakub Błaszczykowski bardzo długo wzbraniał się od komentarza do zaistniałej sytuacji. 36-latek było bardzo mocno krytykowany za taką postawę. Ostatecznie były reprezentant Polski przerwał milczenie w ostatnim meczu Wisły w ekstraklasie.

Błaszczykowski wyszedł do kibiców [WIDEO]

- Zdaję sobie sprawę, że przyjdzie mi ponieść konsekwencje tego wszystkiego. Chciałem w moim imieniu bardzo serdecznie przeprosić za to wszystko, co musicie teraz przeżywać - mówił.

- Zrobię wszystko, chociaż wiem, że to teraz nie brzmi dobrze, żeby Wisła wróciła tam, gdzie jest jej miejsce. Zdaję sobie również sprawę z tego, naprawdę wiem, że zaje****m. Dziękuję - zakończył Błaszczykowski.

loader

RadioZET.pl