Zamknij

Jakub Błaszczykowski kupił trzy apartamenty. Absolutny luksus

10.09.2020 14:13
Jakub Błaszczykowski
fot. PAP/EPA

Jakub Błaszczykowski kupił trzy luksusowe apartamenty w centrum Warszawy. Do dyspozycji będzie mieć m.in. basen czy salę kinową z symulatorem gry w golfa.

Błaszczykowski poszedł śladem Roberta Lewandowskiego i także zainwestował w nieruchomości w centrum Warszawy, dokładnie w tym samym wieżowcu co napastnik Bayernu.

- To dobry moment na zainwestowanie kapitału, a luksusowe nieruchomości to bezpieczna lokata. Historia pokazuje, że ten rynek charakteryzuje się dużą odpornością na kryzysy. Wartość takich nieruchomości wciąż rośnie, a ich ceny na rynku warszawskim są znacznie niższe niż w Berlinie.  - powiedział Błaszczykowski, cytowany przez propertynews.pl.

Błaszczykowski kupił trzy apartamenty w Warszawie

- Jakość wykończenia wnętrz Złotej 44 to najwyższy, światowy poziom porównywalny do znacznie droższych europejskich inwestycji. Dodatkowo cieszy mnie to, że apartamentowiec dysponuje bogatym zapleczem sportowym z między innymi wspaniałym basenem i profesjonalną siłownią - dodał.

Błaszczykowski kupił trzy apartamenty w wieżowcu, w którym znajduje się luksusowa część wspólna. W niej: siłownia, sala fitness, sauna sucha, łaźnia parowa, sala masażu. Ponadto znajduje się tam także sala kinowa z symulatorem gry w golfa.

RadioZET.pl/propertynews.pl/AN