Jest diagnoza ws. Bartosza Kapustki. Piłkarza Legii czeka długa przerwa

23.07.2021 10:51
Bartosz Kapustka poważnie kontuzjowany. Będzie pauzował przez pół roku

Bartosz Kapustka uszkodził więzadła krzyżowe przednie - tak brzmi diagnoza po badaniach, które przeszedł zawodnik Legii Warszawa. Jak poinformował portal Legia.net, zawodnik będzie musiał pauzować przez 8-9 miesięcy.

Bartosz Kapustka doznał kontuzji podczas cieszynki po strzelonym golu z Florą Tallin.  Kapustka w 3. minucie spotkania przebiegł z piłką kilkadziesiąt metrów i pewnym strzałem otworzył wynik spotkania. Niestety, 24-latek po wznowieniu gry przez rywali nie był w stanie kontynuować gry i położył się na murawie. Powtórki pokazały, że podczas cieszynki po strzelonej bramce reprezentant Polski skoczył z radości i podczas "lądowania" doznał kontuzji. Piłkarz Legii opuścił murawę po kilku minutach spotkania.

Jak pokazały badania, 24-letni piłkarz Legii uszkodził więzadła krzyżowe przednie i będzie musiał pauzować przez ponad pół roku. Jak poinformował portal Legia.net, przerwa Kapustki potrwa przez ok. 8-9 miesięcy.

Bartosz Kapustka zerwał więzadła. Czeka go ponad pół roku przerwy

W tym sezonie Kapustka zagrał w 3 spotkaniach eliminacji do Ligi Mistrzów oraz w Superpucharze Polski. Były reprezentant Polski U-21 był jedną z głównych postaci w drużynie Czesława Michniewicza. Do tej pory zdobył 1 bramkę.