Zamknij

Boruc wyprowadza się z Polski. Ukochana bramkarza zdradziła szczegóły

13.11.2021 18:28

Artur Boruc wkrótce ze swoją rodziną ma wyprowadzić się z Polski. Ukochana bramkarza Legii Warszawa ujawniła plany, zdradzając szczegóły opuszczenia kraju.

Artur i Sara Boruc
fot. mannei_is_her_name/Instagram

Artur Boruc wrócił do Legii Warszawa w sierpniu zeszłego roku i w sezonie 2020/21 świętował ze stołecznym klubem zdobycie mistrzostwa Polski. W nowych rozgrywkach 41-latek był jedną z głównych postaci Wojskowych, ale pod koniec września doznał urazu pleców, który wyeliminował go z gry. Po blisko dwóch miesiącach Boruc wrócił do treningów razem z drużyną.

Kiedy kibice Legii czekają na powrót bramkarza między słupki, jego żona Sara podzieliła się z fanami planami na przyszłość. W zorganizowanej na Instagramie sesji Q&A ukochana piłkarza zdradziła, że wkrótce cała rodzina ma przeprowadzić się do Kalifornii, odpowiadając na jedno z pytań, pisząc, że niebawem Los Angeles będzie jej drugim domem.

Artur Boruc wyprowadzi się z Polski? Żona bramkarza zabrała głos

W rozmowie z serwisem "Pudelek" Sara Boruc oznajmiła, że kiedy tylko załatwi kilka spraw biznesowych, a jej mężowi wygaśnie umowa z klubem, wyjadą z kraju.

Warto przypomnieć, że kontrakt Artura Boruca z Legią jest ważny do czerwca 2022 roku. W związku z tym piłkarz wraz z rodziną przeprowadzi się do USA w drugiej połowie przyszłego roku.

Bez tytułu11
fot. mannei_is_her_name/Instagram screen
loader

RadioZET.pl