Ekstraklasa: Remis w derbach Małopolski. Wasyl powrócił

27.11.2017 19:59

W ostatnim meczu 17. kolejki LOTTO Ekstraklasy Wisła Kraków zremisowała na wyjeździe z Bruk-Betem Termalicą Nieciecza 3:3. Wydarzeniem wieczoru był "ponowny debiut" 60-krotnego reprezentanta Polski, Marcina Wasilewskiego.

Termalica - Wisła fot. PAP

"Wasyl" powrócił do polskiej ligi po 10 latach spędzony w Anderlechcie Bruksela i Leicester City. 37-latek pojawił się na murawie na ostatnie 5 minut.

Spotkanie mogło się podobać. Przyjezdni trzykrotnie obejmowali prowadzenie, a jednak nie potrafili dowieźć korzystnego rezultatu do końca. Gola na wagę jednego punktu dla Niecieczy zdobył w 88. minucie Vlastimir Jovanović.

W doliczonym czasie gry sytuacji sam na sam z Janem Muchą nie wykorzystał Carlitos.

Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Wisła Kraków 3:3

Bramki: Łukasz Piątek (14. - karny), Szymon Pawłowski (60.), Vlastimir Jovanović (88.) - Jesus Imaz (10.), Kamil Wojtkowski (22.), Carlitos (66.)