Zamknij

Mocne słowa Zbigniewa Bońka: Chyba kogoś pop********o

Andreas Nicolaides
11.05.2018 17:28
Zbigniew Boniek
fot. PAP/EPA

Zbigniew Boniek w mocnych słowach odniósł się do polemiki na temat tego, czy Legia Warszawa powinna świętować ewentualne zdobycie mistrzostwa Polski na stadionie Lecha Poznań.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Legia Warszawa ma w ligowej tabeli trzy punkty przewagi nad drugą Jagiellonią i pięć nad trzecim Lechem. Do końca sezonu zostały tylko dwie kolejki. Wszystko wskazuje więc na to, że to właśni drużyna ze stolicy Polski sięgnie po tytuł i zrobi to w ostatniej kolejce, w której zagra z Lechem w Poznaniu.

Zobacz także

Jeśli taki scenariusz się sprawdzi, a jest to wielce prawdopodobne, Legia nie odbierze pucharu i medali na stadionie odwiecznego rywala.

- Nie jest tak, że nie będzie żadnej ceremonii. Jeśli Lech zdobyłby tytuł, dostałby puchar w Poznaniu. W momencie gdy Legia zapewni sobie mistrzostwo w 37. kolejce, być może zrezygnujemy z dekorowania mistrza kraju ze względów bezpieczeństwa. Ale o tym będziemy jeszcze rozmawiać - powiedział w rozmowie z Legia.Net Bartosz Orzechowski, menedżer ds. komunikacji w Ekstraklasie S.A.

Do całej dyskusji włączył się Zbigniew Boniek. - Czyli jest tak, na Ł3 można wygrać Superpuchar, odebrać puchar i medale (Lech, Zawisza, Arka), ale gdzie indziej już nie? Kogoś tutaj p......o, niestety! - napisał na Twitterze prezes PZPN.

Jaka jest Twoja opinia? Głosuj w naszej sondzie.

TO RÓWNIEŻ MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ:

RadioZET.pl/Legia.net/AN