27.10.2018 18:06

W trakcie piątkowego meczu ekstraklasy pomiędzy Jagiellonią Białystok a Legią Warszawa, kibice aktualnych mistrzów Polski dopuścili się aktu wandalizmu. Poza spaleniem flagi gospodarzy, fani ze stolicy zniszczyli toalety na stadionie.

Wstrząsające zdjęcia ze stadionu Jagiellonii. Skandaliczne zachowanie kibiców Legii [FOTO] fot. PAP

W hicie 13. kolejki, Jagiellonia zremisowała z Legią 1:1. Drużyna z Białegostoku wyszła na prowadzenie już w 1. Minucie po bramce Ivana Runje. Zespół gości zdołał wyrównać w przedostatniej minucie spotkania. Bramkę na wagę jednego punktu zdobył Sandro Kulenović.

Wielkie emocje towarzyszyły nie tylko na murawie. Na trybunach, fani Legii spalili flagę Jagiellonii, a kulminacja negatywnych emocji nastąpiła w momencie zniszczenia toalet na stadionie. Jak podaje białostocki klub, jeszcze przed rozpoczęciem spotkania, flagi miały zostać schowane za kartonowo -gipsową ścianką pod umywalkami.